Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Gran, Halfdan (1869-1930)
Orrfuglleik

Olje på lerret
91x126
Signert nede t.h.: Halfdan Gran

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000