Gran, Halfdan(1869-1930)
Orrfuglleik
Olje på lerret
91x126
Signert nede t.h.: Halfdan Gran
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
91x126
Vurdering