Lundeby, Alf(1870-1961)
Mesnaelven 1934
Olje på lerret
41x50
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby 1934
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
41x50
Vurdering