Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Mesnaelven 1934

Olje på lerret
41x50
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby 1934

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000