Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Mesnaelven 1945

Olje på lerret
41x54
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1945

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 18 000