Lundeby, Alf(1870-1961)
Mesnaelven 1945
Olje på lerret
41x54
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1945
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
41x54
Vurdering