Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Los fra Grepan Verdens ende Tjøme

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Lods fra Grepan = "Verdens Ende", Tjömö. Fordervind".

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 400 000