Krohg, Christian(1852-1925)
Los fra Grepan Verdens ende Tjøme
Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Lods fra Grepan = "Verdens Ende", Tjömö. Fordervind".
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000