Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Seilskute i kystlandskap 1877

Olje på lerret
61x106
Signert og datert nede t.h.: A Normann Dsf 77

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000