Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Ved en gammel prestegård 1889

Olje på lerret
41x67
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 89.

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1889. Høstutstillingen i Kristiania 1889, kat.nr. 123. Gøteborgs Konstförening 1891.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000