Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
To kvinner i en døråpning

Olje på lerret
85x65
Signert nede t.v.: Chr Krohg

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000

Tilslag NOK 200 000