Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
To kvinner i en døråpning

Olje på lerret
85x65
Signert nede t.v.: Chr Krohg

Vurdering
NOK 250 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000