Krohg, Christian(1852-1925)
To kvinner i en døråpning
Olje på lerret
85x65
Signert nede t.v.: Chr Krohg
Vurdering
NOK 250 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
85x65
Signert nede t.v.: Chr Krohg
Vurdering
NOK 250 000