Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Phillipshafen, Rügen 1882

Olje på papir, oppklebet på plate
25x33
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude. Phillipshafen Rügen 10 Sept 1882

Påtegnet på lapp på baksiden: "Septembertag. Phillipshafen Rügen Hans Gude". Også påtegnet: "Serie IV No 16".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000