Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Munker i vinkjeller 1872

Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Vinc. St. Lerche. 1872

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000