Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Munker i vinkjeller 1872
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Vinc. St. Lerche. 1872
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
60x50
Vurdering