Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Sacre Coeur

Olje på lerret
146x115
Signert nede t.v.: Heyerdahl

Ant. malt 1905-1913.

Kristiania Kunstforening 1914, kat.nr. 94. Oslo Kunstforening 1926, kat.nr. 79. Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 56. Blaafarveværket 1981, kat.nr. 72 med tittel: "Sacre Coeur".

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00