Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Gutt som blåser såpebobler 1882

Olje på lerret
62x50
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Hans Heyerdahl. Paris 1882

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–300 000

Tilslag NOK 480 000