Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Gutt som blåser såpebobler 1882
Olje på lerret
62x50
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Hans Heyerdahl. Paris 1882
Vurdering
NOK 250 000–300 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 480 000
Olje på lerret
62x50
Vurdering
NOK 250 000–300 000