Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Aftenstemning ved et tjern

Olje på lerret
121x95
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000