Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Pike på seng med vinglass 1913

Olje på lerret
94x74
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli -13

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000