Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Fra Konglungen i Asker

Olje på lerret
45x68
Signert oppe t.h.: Karsten

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Konglungen i Asker".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000