Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Liggende akt på seng 1958

Olje på lerret
50x45
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000