Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode

Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000