Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering