Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Kystlandskap i måneskinn 1898

Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: EP. 98.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000