Peterssen, Eilif(1852-1928)
Kystlandskap i måneskinn 1898
Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.h.: EP. 98.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
50x60
Vurdering