Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Dal, Harald (1902-1972)
Regatta i Oslofjorden 1948

Olje på plate
45x81
Signert og datert nede t.h.: Dal - 48

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 64 000