Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Storstein, Aage (1900-1983)
Furuer, Holmsbu 1940

Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.h.: Storstein. 40

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Morgen" (overstrøket) "Furuer, Holmsbu 1940 Aage Storstein".

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Oslo 1940, kat.nr. 156.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000