Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Dedikasjon nede t.h.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000