Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1963

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63

Dedikasjon nede t.h.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 115 000