Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1981

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Signert, datert og påtegnet med tittel på fransk på baksiden av lerretet: "Impressions de la Nature Weidemann 81.".

UTSTILT:

Galerie Ariel, Paris.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 125 000