Inntrykk fra naturen 1987
Olje på lerret
130x120
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87
Signert, datert, påført mål og tittel på fransk av kunstneren på baksiden av lerretet: "130x120 Impressions de la nature 1987 Weidemann".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00