Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1987

Olje på lerret
130x120
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Signert, datert, påført mål og tittel på fransk av kunstneren på baksiden av lerretet: "130x120 Impressions de la nature 1987 Weidemann".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering