Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap fra Nordland 1905

Olje på lerret
54x73
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000