Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Et skjær

Olje på lerret
80x95
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Et skjær."

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000