Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett
Olje på lerret
105x93
Signert på ombrettet del av lerretet: Nerdrum
Malt 2007-2008.
Vurdering
NOK 1 500 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Olje på lerret
105x93
Malt 2007-2008.
Vurdering
NOK 1 500 000