Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett

Olje på lerret
105x93
Signert på ombrettet del av lerretet: Nerdrum

Malt 2007-2008.

Vurdering
NOK 1 500 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00