Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Apokalyptisk hest 1985

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -85

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Akopalyptisk (sic!) hest Victor Sparre 1985".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000