Ulving, Even(1863-1952)
Ved Balholm, Sogn
Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: E. Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: E. Ulving
Vurdering