Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Fra Tunis 1919

Olje på lerret
36x49
Signert og datert nede t.h.: Wlm Peters Tunis 19

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000