Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Fra Tunis 1919

Olje på lerret
36x49
Signert og datert nede t.h.: Wlm Peters Tunis 19

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000