Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Kvinneportrett 1957

Olje på plate
73x61
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje 57

Angivelig portrett av kunstnerens datter. Bemalt på baksiden av platen med et kystlandskap.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000