Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Gundersen, Helene (1858-1934)
Fra Rjukan

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Helene Gundersen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Helene Gundersen".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering