Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Oppstilling med liljer og roser 1903

Olje på lerret
62x92
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters 03

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000