Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Rysst, Ruth (1891-1969)
Stilleben

Olje på lerret
54x66
Signert nede t.h.: Ruth Rysst

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000