Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Munthe, Lagertha (1888-1984)
Landskap med kirke

Olje på lerret oppklebet på plate
37x47
Signert nede t. h.: Lagertha Munthe

Angivelig fra Lillehammer-traktene.

Vurdering