Munthe, Lagertha(1888-1984)
Landskap med kirke
Olje på lerret oppklebet på plate
37x47
Signert nede t. h.: Lagertha Munthe
Angivelig fra Lillehammer-traktene.
Vurdering
Tilslag NOK 2 400
37x47
Vurdering