Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Munthe, Lagertha (1888-1984)
Hav, klipper, gress

Olje på lerret
66x85
Signert nede t.v.: Lagertha Munthe.

Vurdering