Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Drømmer

Litografi, lysmål
51x63
Signert nede t.h.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.v.: 77/250. Påtegnet med annen tittel på baksiden: "Drømmeren". Fra 1967.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000