Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Mappe til Norges Blindeforbund
Mappe nr 88

Serigrafier
65x48
Alle signert med blyant/penn. Alle nummerert med blyant/penn: 88/275.

Kunstgaven til utbygging av Norges Blindeforbund - Førerhundskole. 5 trykk i originalt omslag av: Erling Enger: "Sydlandsk landsby"; Kai Fjell: "Bruden"; Kaare Espolin Johnson: "Mot Lofoten"; Per Rom: "Komposisjon", datert 1976 og Alexander Schultz: "Pike".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000