Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Litografimappen-77
Mappe 81 av 115

Litografier
51x63-76x57
Alle signert med blyant. Alle nummerert med blyant: 81/125.

Litografimappen-77: Foreningen av Foreningen for Oslo Bildene-Kunstnere. Mappen med originalt omslag inneholder 5 trykk av: Ludvig Eikaas: "Gnistrende løp"; Erling Enger: "Røroskuer"; Kaare Espolin Johnson: "Skøyter i sjø"; Olav Mosebekk: "Mot kveld" og Frantz Widerberg: "Vann, vind, øyer". Utgitt i 1977 av foreningen Oslo Bildende Kunstnere.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000