Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Kunstmappe Ski-Idrettens Fremme
Mappe nr 57

Serigrafier; Litografier
67x55-56x76
Alle signert med blyant. 4 trykk datert 1978. Alle nummerert: 57/100.

Kunstmappe med originalt omslag til Foreningen til Ski-Idrettens Fremme og Huseby/Holmenkollrennets 100 års jubileum. 5 trykk av: Anne Paus: "Dame med hatt"; Frantz Widerberg: "Sol, mann med hund" (udatert); Ulf Valde-Jensen: "Kappløp"; Nils Aas: "Komposisjon" og Knut Jørgensen: "Komposisjon".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000