Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Bergstad, Terje (1938-)
Skriket

Olje på lerret
90x80
Signert og datert på baksiden av lerretet: Terje Bergstad 1965 1970 1971

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen. Påtegnet på baksiden av lerretet antagelig av kunstneren bl.a.: "Min far er død Ved sykesengen".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000