Bowen, Eric(1929-2002)
Memories of Rome
Olje på lerret
130x100
Signert og datert nede t.h.: E. Bowen * 1989
Signert, datert og påtegnet med tittel på engelsk på baksiden av lerretet: "Eric Bowen 1989 "Memories of Rome"".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500