Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Bowen, Eric (1929-2002)
Memories of Rome

Olje på lerret
130x100
Signert og datert nede t.h.: E. Bowen * 1989

Signert, datert og påtegnet med tittel på engelsk på baksiden av lerretet: "Eric Bowen 1989 "Memories of Rome"".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500