Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Revold, Axel (1887-1962)
Utsikt fra Atlungstad ved Mjøsa mot Helgøya

Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: Axel Revold

Påtegnet på baksiden av platen: "Enligt upgift av Revold til Moestue är tavlan målad februari 1945 från ATLUNGSTAD, ett gods vid Hamar på Hedemarken. Utsikt över Mjøsen mot Helgöya. ...".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000