Krohn, Xan(1882-1959)
Parkvei
Olje på lerret
62x55
Signert nede t.h.: Xan Krohn
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
62x55
Signert nede t.h.: Xan Krohn
Vurdering