Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Krohn, Xan (1882-1959)
Parkvei

Olje på lerret
62x55
Signert nede t.h.: Xan Krohn

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000