Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Sommerlandskap

Olje på lerret
20x30
Signert nede t.v.: Barlag.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Ph. Barlag".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000