Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Ukjent, kunstner
Musen Terpsikhore med sin lyre

Olje på lerret
62x74
Usignert

Antagelig fra 1700-tallet.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering