Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Skogsinteriør med bøk 1895

Olje på lerret
65x53
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1895.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000