Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Drougge, Mauritz (1874-1949)
Tiurspill

Olje på lerret
80x101
Signert nede t.h.: Drougge

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000