Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Bennetter, Henrik Wilhelm (1874-1923)
Tarebrenning på Jæren 1900

Olje på lerret
45x70
Signert nede t.v.: H. Bennetter.

Datert nede t.h.: 1900. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Jæderen 300".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000