Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Ukjent, kunstner
Kyr ved vanningssted

Olje på plate
32x52
Utydelig signert nede t.v.: Chr Svig (?)

Muligens Christian Skredsvig.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000