Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høstlandskap 1951

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 51

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Landskap Høst".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 168.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering